Z każdej strony otacza nas coraz więcej treści w postaci agresywnych reklam, komunikatów czy opisów produktów. Badania pokazały, że odbiorcy poświęcają średnio 10 sekund na zapoznanie się z daną treścią, co przekłada się na ich finalną efektywność w postaci ewentualnej interakcji odbiorcy z naszą marką. Dlatego niezwykle ważne jest, aby tworzone treści były jeszcze ciekawsze, zawierały więcej emocji oraz krótki, skuteczny przekaz.

 
 

Piszemy się na to!

Słowa mają ogromną wartość, więc ważne jest, aby treści były adekwatne do profilu klienta naszej firmy. To, jakie umieścimy tam emocje oraz informacje decydować będzie o skorzystaniu z naszych usług bądź produktu. Nie ryzykuj i skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego działu copywriting`u, który dzięki nieprzeciętnej kreatywności dobierze oraz stworzy treści przekraczające oczekiwania.

 

Zakres specjalizacji:

 

Opisy produktów

Tworzymy opisy, które wywierają na kliencie oczekiwane rezultaty poprzez utożsamianie się z produktem. 

Redagowanie treści

Tworzysz poradnik? Artykuł? Prezentację? Skorzystaj z usługi redagowania treści i miej spokojną głowę.

Slogany reklamowe
Stworzenie ciekawego i zapadającego w pamięć sloganu jest trudne, ale my wiemy jak to zrobić!

Oferty handlowe
Nie dawaj klientom/kontrahentom powodu do pytań i wątpliwości! Nasz dział zawodowo tworzy oferty handlowe.

Marketing szeptany
Najtrudniejsza gałąź marketingu. Przez lata wytarta nieskutecznymi
i odpychającymi próbami reklamy. Nie ryzykuj i skorzystaj z najbardziej spersonalizowanego marketingu szeptanego w kraju!

Prowadzenie stron internetowych
Profesjonalnie prowadzona strona zwiększa zasięgi marki oraz jej świadomość wśród potencjalnych klientów. Nie zamykaj się na internet,
to jest przyszłość!
 

*Cennik, zakres usługi, czas jej trwania oraz sposób działania ustalamy w oparciu o indywidualne potrzeby każdego klienta. Pragniemy również przypomnieć, że konsultacja jest zawsze darmowa.