Firma, to przede wszystkim ludzie ją tworzący, to ich kreatywność i kompetencje, to ich empatia oraz zrozumienie, to ich poświęcenie i zaangażowanie, właśnie TO wszystko stoi za sukcesem największych marek na świecie.  W Lion Statement wiemy, jak ważni są pracownicy w firmie, dlatego od samego początku wspomagamy wszystkie działania związane z Human Resources.
 
 
Ludzie + empatia + środowisko = firma
Wedle powiedzenia "zadbaj o pracownika, to pracownik zadba o firmę", stworzyliśmy unikalny i spersonalizowany system wspomagania przedsiębiorstw w obsłudze zasobów ludzkich. Nie tylko wspieramy merytorycznie, ale przede wszystkim dostarczamy i wdrażamy wartościowe rozwiązania, dzięki którym firma zyska lojalnych i zaangażowanych ludzi.
 

W czym możemy pomóc?

 

Proces rekrutacji

Odpowiedni pracownik, to klucz do sukcesu wszystkich procesów zachodzących w firmie. Niestety o dobrego pracownika coraz trudniej,
a obsługa rekrutacji nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty, tracąc przy tym czas. Nasz wyspecjalizowany zespół, używając nieprzeciętnych technik pozyska dla firmy odpowiednich ludzi, w bardzo szybkim czasie.

Systemy motywacyjne

Nie ma nic gorszego, niż zdemotywowany pracownik. Dlatego od samego początku tworzymy coraz to nowsze i ciekawsze systemy motywacyjne, dzięki czemu firma nie traci na czasie, a pracownik zyskuje interesującą alternatywę dla systemów prowizji. Każde środowisko jest inne, więc nasze usługi są w pełni spersonalizowane.

 

Optymalizacja obowiązków

Bardzo ważnym elementem każdego działu, jest delegowanie obowiązków adekwatnie do umiejętności pracownika. Niestety bardzo często kadrze zarządzającej brak w tym umiaru, co prowadzi do przemęczenia oraz "wypalenia" nawet najlepszych pracowników.
Zaufaj ekspertom w tej dziedzinie i zoptymalizuj podział obowiązków.

Zarządzanie 

Jeśli chcemy, aby nasz zespół zawsze był zaangażowany w to, co robi, zadbajmy o kompetentne zarządzanie, dzięki czemu unikniemy nieproduktywnych sekund, minut, a nawet godzin wśród grupy pracowniczej. W Lion Statement podejdziemy do tematu równie profesjonalnie i zadbamy, aby wszystkie procesy przebiegały pomyślnie.

 

*Cennik, zakres usługi, czas jej trwania oraz sposób działania ustalamy w oparciu o indywidualne potrzeby każdego klienta. Pragniemy również przypomnieć, że konsultacja jest zawsze darmowa.