Z myślą o komforcie naszych klientów, dodaliśmy możliwość rozliczania się z nami w dogodny i elastyczny sposób, dzięki czemu budżety firmowe przestaną być napięte, a korzystanie z takich usług stało się osiągalne dla każdego, bez względu na zasobność portfela.


#1 Z góry


Chcesz mieć spokojną głową i nie odkładać płatności na później? Nic trudnego, zapłać za usługi z góry, a my w trosce o Twoje zaufanie i finanse zagwarantujemy efekty, albo zwrócimy pieniądze! 


#2 Ratalnie


Dysponujesz małym budżetem, jesteś nową firmą bądź masz inne wydatki inwestycyjne w trakcie?
Skorzystaj z możliwości rozłożenia płatności na dogodną dla Ciebie liczbę rat! Bez dodatkowych opłat i umów.

#3 Procentowo


Wolisz płacić za efekty, ale jednocześnie rozłożyć należność? Żaden problem. Tym sposobem zapłata następuje
za zrealizowany pozytywnie % zlecenia.

Procenty - 10, 20, 33 i 50.


#4 Barter


Jedna z najstarszych metod handlu powraca. Jeśli fundusze na to nie pozwalają, a oferujesz ciekawe usługi bądź produkty i chciałbyś skorzystać z naszej pomocy, to powiedz, a na pewno się dogadamy!


#5 Za efekty


Odkładanie płatności nie stanowi problemu i chcesz wiedzieć za co płacisz? My to rozumiemy i oferujemy możliwość rozliczania się w modelu success fee! 


#6 Czynsz

Wykonane przez nas usługi Ci się spodobały i chciałbyś podjąć stałą współpracę? Jeśli tak, to mamy dobrą informację. Istnieje możliwość wykupienia pakietu usług, od 3 do 12 miesięcy, dzięki któremu zyskasz więcej usług za mniej, a przede wszystkim płatności będziemy mogli bardzo łatwo edytować pod kątem czasu i sposobu realizacji.

 

#7 Sposób mieszany


Chcesz zapłacić połowę z góry, a resztę rozłożyć na raty? Nie widzimy ku temu przeszkód i dajemy możliwość elastycznego łączenia różnych metod rozliczania, aby komfort finansowy był jeszcze wyższy!

 


#8 Własny pomysł


Wierzymy w Twoją kreatywność, dlatego jeśli masz inny pomysł na pomyślne rozliczenie się, zaproponuj go, a my zobaczymy, co da się zrobić.

Nie ma głupich pomysłów, są tylko źle przedstawione!

*Opisane powyżej metody mają cel informacyjny i finalna decyzja uzależniona jest od oceny sytuacji oraz indywidualnych negocjacji.