W życiu każdego z nas jednym z najważniejszych aspektów są nieruchomości. To właśnie w nich tworzymy nasz ciepły dom, funkcjonalne biuro czy powierzchnie magazynowe i choć są one widoczne na każdym kroku, to kupno, najem bądź sprzedaż potrafi przyprawić o ból głowy, a kiedy się już tego podejmiemy, stajemy przed szeregiem wyzwań w postaci - weryfikacji stanu prawnego, doboru lokalizacji, aranżacji, negocjacji oraz wielu innych czynników, które finalnie składają się na nasze przyszłe zadowolenie bądź rozczarowanie. 
 
 

Wychodzimy naprzeciw!

W Lion Statement posiadamy specjalny dział nieruchomości, którego eksperci codziennie dbają o to, aby klienci zapominali o całym procesie, a wszystkie obowiązki od samego początku spoczywały na naszym biurze. Szereg unikalnych oraz innowacyjnych rozwiązań daje nam nieograniczone możliwości działania. Ponadto stale powiększamy ofertę naszych usług, dążąc do miana najbardziej kompleksowych w kraju.  

Świadczymy usługi w zakresie:

 

Relokacji - nowość!

Źle wybrałeś lokalizację dla biznesu? Szukasz nowej? A może chcesz się przeprowadzić? Od teraz to nic trudnego z usługą Lion Removal. Nasi pracownicy przeprowadzą cały proces za Ciebie! Począwszy od poszukiwania nowego lokalu
i roboty papierkowej, po transport rzeczy, a nawet
remont! I co ważne - na terenie całego kraju!

Kupna

Pomożemy znaleźć nieruchomość spełniającą Państwa oczekiwania oraz przeprowadzimy wszelkie formalności związane z jej zakupem, czyli: sprawdzimy stan prawny, wynegocjujemy lepszą cenę, sporządzimy potrzebną dokumentację oraz zajmiemy się załatwieniem wszystkich spraw urzędowych.  

Sprzedaży

Nasi specjaliści przeprowadzą proces sprzedaży za Państwa, od A do Z. Przygotujemy atrakcyjne ogłoszenie, wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową (również z dronem),
zaplanujemy i zrealizujemy skuteczną kampanię reklamową dla nieruchomości oraz zorganizujemy "dom" otwarty.

Wynajmu

Poszukujesz mieszkania? lokalu? A może szukasz najemców? 
Od teraz cały proces nie musi być
mozolny i mało efektywny! 
Nasi eksperci zajmą się każdym aspektem związanym z szeroko pojętym najmem nieruchomości, a przede wszystkim zrobią to szybko i skutecznie! 

 

Co Nas wyróżnia?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*Cennik, zakres usługi, czas jej trwania oraz sposób działania ustalamy w oparciu o indywidualne potrzeby każdego klienta. Pragniemy również przypomnieć, że konsultacja jest zawsze darmowa.