Klienci kupują oczami, dlatego niezwykle istotne jest miejsce, w którym podpisywać będziemy umowę, negocjować warunki czy prowadzić rozmowę handlową. Nie pozwólmy, aby małe detale odpowiedzialne były za sprzedaż zakończoną fiaskiem. Biuro, to nasza wizytówka i niech prezentuje się z jak najlepszej strony!
 
 

Wyremontujemy to!
Wynajmujesz nowe biuro i wymaga remontu? A może trzeba odświeżyć obecne? Nic trudnego! Z pomocą przyjdzie Ci profesjonalna ekipa remontowo-budowlana, która w szybkim tempie doprowadzi nieruchomość do stanu nowości, dzięki czemu ludziom będzie się lepiej pracować, a klientom przyjemnie przebywać. Zadbaj o najważniejszą wizytówkę razem z nami! Wykonujemy kompleksowe remonty wnętrz, a w tym między innymi; kafelkowanie, malowanie, tynkowanie, wymiany drzwi, dzielenie pomieszczeń i wiele innych. 

 
 

Wyposażymy i umeblujemy wnętrza!
Stwórz funkcjonalne, przejrzyste i efektowne biuro, magazyn bądź sklep, dzięki pomocy naszych ekspertów w których skład wchodzą dekoratorzy wnętrz, architekci oraz artyści, aby łączyć to, co każdy z nich ma najlepszego w sobie i przekazywać w postaci unikalnych aranżacji. Biuro zyska drugie życie, a odpowiednio dobrane detale sprawią, że praca będzie przebiegała niezwykle przyjemnie. Stale współpracujemy również z zachodnimi dekoratorami, czego owocem są nietuzinkowe wnętrza. Wykonujemy również spersonalizowane aranżacje wnętrz firmowych w postaci pokojów wypoczynkowych, sal zabaw, pokoi muzycznych oraz wielu innych pomysłów! Sami posiadamy równie spore pokłady kreatywnych i nowoczesnych wnętrz dla Twojej firmy.

 

*Cennik, zakres usługi, czas jej trwania oraz sposób działania ustalamy w oparciu o indywidualne potrzeby każdego klienta. Pragniemy również przypomnieć, że konsultacja jest zawsze darmowa.